sfeerfoto van bowlingbaan

Kampioenen Clubkampioenschappen

A klasse
Heren Dames
77/78 T. Barleeus C. Zonneveld
78/79 T. Zonneveld C. Zonneveld
79/80 T. v. Roon C. Zonneveld
80/81 S. Zonneveld E. Stek
81/82 N. Zonneveld (jr.) G. Stek
82/83 G. Beemsterboer K. de Groot-Valk
83/84 R. Mast K. de Groot-Valk
84/85 T. v. Roon K. de Groot-Valk
85/86 T. v. Roon G. Stek
86/87 J. Aerts K. de Groot-Valk
87/88 R. v/d Kamp C. Mast
88/89 T. v. Roon G. v/d Kolk
89/90 B. Veen G. Stek
90/91 L. Schuyt G. v/d Kolk
91/92 T. v. Roon T. de Vries
92/93 T. v. Roon A. de Vlieger
93/94 T. v. Roon G. Valk
94/95 L. Schuyt G. v/d Kolk
95/96 L. Schuyt A. de Vlieger
96/97 L. Schuyt A. de Vlieger
97/98 L. Schuyt A. de Vlieger
98/99 R. Pauw A. de Vlieger
99/00 R. Pauw M. de Kruyf
00/01 L. Schuyt K. de Groot-Valk
01/02 L. Schuyt K. de Groot-Valk
02/03 H. Kolk W. v Roon
03/04 L. Schuyt M. de Kruyf
04/05. T. v. Roon K. de Groot-Valk
05/06. L. Schuyt M. de Kruyf
06/07. L. Schuyt L. Salvaggio
07/08. L. Schuyt K. de Groot-Valk
08/09. R. Pauw K. de Groot-Valk
09/10. L. Schuyt J. Klijn
10/11. R. Pauw J. Brommer
11/12. R. van Kalsbeek L. v.d Bergh
12/13, R. van Kalsbeek B. Korpershoek
13/14, L. Schuyt E. v. Duin
14/15. M. van der Maas B. Slink Korpershoek
15/16. M. van der Maas B. Slink Korpershoek
16/17. L. Schuyt
B klasse
Heren Dames
94/95 P.J. Waag T. v/d Stroom
95/96 E. de Kruyf N. Mol
96/97 M. Jonker N. Mol
97/98 R. Hoogewerf L. Brink
98/99 E. de Kruyf S. Hink
99/00 D. Michielen N. Mol
00/01 D. Dekker S. Hink
01/02 J. Spierings L. Brink
02/03 R. Spierings T. de Vries
03/04 R. Spierings G. Liefhebber
04/05. W. Dekker N. Mol
05/06. R. Slink J. Brommer
06/07. R. Spierings N. Mol
07/08. E. Kiesling J. Klijn
08/09. M. v/d Fluit L. Brink
09/10. R. Klarenbeek N. Mol
10/11. G. Duits G. Groen
11/12. E. Plak M. van Arnhem
12/13, J. de Bruijn N. Mol
13/14, P. de Jong G. Liefhebber
14/15. M. van Duin G. Valk
15/16. E. Plak M. Balk
16/17. T .v. Roon
 
  C klasse
 
  Heren Dames
94/95 P. Mol (piet) M. Stet
95/96 F. Roorda A. Overtoom
96/97 R. Spierings A. Overtoom
97/98 R. Spierings A. Overtoom
98/99 J. de Bruijn T. de Vries
99/00 F. Liefhebber T. Spierings
00/01 R. Hoogewerf J. Kouw
01/02 D. Dekker J. Kouw
02/03 B. Olmeijer T. Zwagerman
03/04 F. Liefhebber J. Brommer
04/05. B. Bruin T. de Vries
05/06. D.Fafieanie T. Schouten
06/07. L. Bakker M. Vos
07/08. C. Caffa J. Kouw
08/09. D. Fafieanie E. v. Duin
09/10. R. v/d Steen J. Vis
10/11. M. v/d Maas J. Vis
11/12. E. Rustenburg B. Proseé
12/13, P. de Jong B. Stam
13/14, J. Bakvis T. Nannes
14/15. D.J. Bos J. Oudejans
15/16. J. Pancras niet gespeeld
16/17. M. Balk
 
D klasse
Heren Dames
84/85 H. Jonk I. Meinders
85/86 C. de Goede G. Valk
86/87 F. Jonk G. Valk
87/88 H. Jonk A. v. Heeringen
88/89 W. de Vlieger M. de Kruyf
89/90 H. Snijders A. Overtoom
90/91 H. Jonk L. Pauw
91/92 S. Groen M. Heemskerk
92/93 R. Deuzeman T. Spierings
93/94 W. Groen F. Jonk
94/95 geen D- Klasse geen D- Klasse
95/96 geen D- Klasse geen D- Klasse
96/97 geen D- Klasse geen D- Klasse
97/98 L. Brink L. Beemsterboer
98/99 M. Spierings S. Wijnberg
99/00 F. Wijnberg M. Liefhebber
00/01 M. Spierings S. Schipper
01/02 L. Brink M. Vos
02/03 L. Brink M. Vos
03/04 H. Duinkerken R. Fafieanie
04/05. M. Kroon B. Korpershoek
05/06. P. v/d Oord S. v/d Maas
06/07. R. Valk J. Jacobs
07/08. M. Gielens J. Jacobs
08/09. M. Slink J. Vis
09/10. M. v/d Maas B.Stam Kuykhoven
10/11. Hans Mobach B.Stam Kuykhoven
11/12. M. Slink H. de Vries
12/13, P. Mol A. Bakker
13/14, I. LeNoble niet gespeeld
14/15. J. van Arnhem niet gespeeld
15/16. I. Plak niet gespeeld
16/17. niet gespeeld niet gespeeld
 
  Jeugd
   
  Aspiranten Pupillen
07/08. D. Kistemaker S. Stam
08/09. M. Kulsdom S. Stam
09/10. B. Groot